Envol Portal

Zoomax24 – twój sklep dla zwierzaków na maxa!


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dyscyplinie zoologii staliśmy się wiodącym sprzedawcą wszystkiego, co wymagane dla zwierzaków domowych. Zależy nam na tym, ażeby każdy pupil był zdrowy oraz szczęśliwy, wskutek tego dbamy o tak bogaty i rozmaity asortyment wychodzący naprzeciw figurom, które dla własnych milusińskich poszukują artykułów spełniające te oczekiwania. Wobec tego Zoomax24 to miejsce przychylne zwierzakom i tym, którzy je kochają!

Jak w Zoomax24 wyrażamy swoją miłość do zwierząt?
Robimy to, dostarczając produkty, profesjonalne usługi, rady i doświadczenia, dzięki którym zwierzęta będą:
•    sprawne fizycznie
•    czujne umysłowo
•    zaangażowane społecznie
•    emocjonalnie radosne.

We wszystkim, co robimy, kierujemy się naszą idealną wizją: zdrowsze zwierzęta to szczęśliwi ludzie, a szczęśliwi ludzie tworzą lepszy świat! Jeżeli myślą Państwo w pokrewny sposób – nasza oferta i obsługa, jaką zapewniamy perfekcyjnie się w to wpisze.

Co można znaleźć w należącej do nas ofercie?
Stawiamy na wysoką jakość, jednakowoż oraz różnorodność -w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie można odkryć zatem propozycje skierowane dla wielbicieli domowych pupili różnych odmian. Bardzo dużą częścią naszego asortymentu są artykuły skierowane do amatorów domowego akwarium. Polecamy dekoracje, grzałki, akcesoria filtracyjne lub oświetlenie – słowem wszelkie detale, to właśnie dzięki którym akwarystyczne hobby w gruncie rzeczy nabiera sensu.
Niemniej jednak Zoomax24 to nie tylko akwaria – przygotowaliśmy też interesującą propozycję dla właścicieli oraz innych zwierząt domowych. Od ukochanych psów, przez ptaki, chomiki czy inne małe zwierzęta. Entuzjaści kotów również znajdą u nas interesujące propozycje. W nadzwyczajny sposób zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii „nowości”, gdzie regularnie uzupełniamy naszą najlepszą ofertę o nowinki na rynku zoologicznym. Wszystko po to, by posiadać pewność, że każdy pupilek ma okazję dostać to, na co zasługuje – innymi słowy wszystko, co najlepsze!
Zachęcamy także do korzystania z doświadczonego doradztwa naszych robotników – w Zoomax24 pracują wyłącznie wielbiciele świata zwierząt domowych, którzy z zapałem dzielą się swoją wiedzą z innymi.

Zobacz nasz sklep online https://zoomax24.pl