Envol Portal

Wypożyczalnia Aut Tarnów


 Oferujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Właśnie dlatego także przygotowaliśmy gigantyczną ofertę w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym samochodem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezmiernie dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru wiele prestiżowych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą i kompleksową propozycję wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy duże doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

Dzięki nam nasi kontrahenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie pozyskać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub też wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą ofertą i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.