Envol Portal

Smart Kids Planet idealne miejsce dla każdego dziecka.


Pragniesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zatroszczyć się o ich rozwój? Stawiasz na bezpieczeństwo? Poszukujesz miejsca, które bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do kształcenia oraz edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem możesz mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę idealnie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niesłychanie starannie zaprojektowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Oferujemy strefy dobre dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jednak także ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym kolosalny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były rzeczywiście bezpieczne. Stawiamy jedynie na akcesoria wykonane z dobrych materiałów. Zależy nam na tym, by wszelkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno wyszukiwać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie także są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem czy też córką do naszego centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, że zabawa skończy się urazem. U nas dzieci są w rzeczy samej bezpieczne.

Co jest stworzonym przez nas celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, by pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również fenomenalny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była rzeczywiście bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl