Envol Portal

Najem atrakcji na imprezy – proparty.eu


Planując imprezę dla dzieci bądź też piknik firmowy należałoby zadbać o odpowiednie atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety nabycie kosztownych sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów wyłącznie dla jednej imprezy jest po prostu nieopłacalny – sporo poprawniejszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia razem z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje rozmaitego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom i postaciom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają również firmy, które wyszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia gwarantują także doskonałe narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych czy organizacji pracy – jest to świetny sposób, aby zagwarantować pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszystkie inne osoby, które pragną, aby impreza była bajeczna i obfitowała idealną zabawę. Przygotujemy ofertę, dopasujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce wynajmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zatroszczymy się o to, żeby atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem oraz zabraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla maluchów a też służbowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów zapraszamy na stronę internetową proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę  http://www.proparty.eu