Envol Portal

Które sukienki na uroczystości weselne będą najbardziej modne?


Jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu jest bez wątpienia zawarcie związku małżeńskiego. W lokalnej tradycji zawarcie związku małżeńskiego zawsze łączy się z weselem, na jakie serdecznie zaprasza się gości. O ile mężczyźni nie mają większego kłopotu, jak ubrać się z tej okazji, to panie nagminnie zastanawiają się, jaka sukienka na wesele będzie słuszna. Szeroki wybór modeli, krojów oraz odcieni sprawia, iż większość kobiet ma problem, na jaką kreację postawić, aby wyglądać prawidłowo, a równocześnie nie zakwalifikować modowej wpadki. Podpowiadamy, co założyć, aby na przyjęciu weselnym wyglądać faktycznie odpowiednio.

O jakich zasadach nie zapominać, planując nabycie sukienki na ślub?

Zastanawiając się nad tym, jaka konfekcja na uroczystości weselne będzie w największym stopniu należyta, warto nie zapominać, iż powinna ona być elegancka, lecz także praktyczna. Na ogół wesela trwają nawet całą noc i połączone są z zabawą taneczną. Jeżeli zdecydujemy się na suknię, która będzie powstrzymywała ruchy, musimy liczyć się z tym, że zabawa może nie należeć do udanych. Świetna suknia powinna zawsze współgrać z porą roku, o jakiej odbywa się przyjęcie ślubne. Całkowicie inna sukienka będzie odpowiednia, jeżeli ślub odbywa się w środku lata, a inne wtedy, kiedy ma miejsce w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Pośród oferowanych przez nas sukienek każda kobieta ma szansę odnaleźć taką, jaka bez zarzutu wpisuje się w porę roku, a równocześnie zapewnia swobodę ruchów i wygodę na starczającym poziomie, by z wesela wrócić w istocie zadowoloną. Wybierając suknię, w której kobieta planuje bawić się na przyjęciu ślubnym, należy pamiętać o jeszcze jednej niezmiernie istotnej kwestii: pod żadnym pozorem nie może ona przyćmiewać sukienki panny młodej.

Jaką długość w przypadku sukienki na ślub uznaje się za najbardziej trafną?

Suknia na wesele ma charakteryzować się też właściwą długością. Zawodowcy od mody weselnej zaznaczają, że sukienki mini nie są najlepszym wyborem na ślub. Uważa się bowiem, że w wypadku wesel nie są one najlepszym wyborem. Jeżeli wiemy, iż przyjęcie weselne będzie w samej rzeczy wytworne, wolno swobodnie zdecydować się na sukienkę o długości maksi, a wobec tego taką, jaka sięgać będzie do samych kostek. Za długość najbardziej bezpieczną twierdzi się tą za kolano. To oczywiście taka jest długość sukni koktajlowych, jakie świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu, nie tylko tym weselnym. W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie nie brakuje modeli, jakich długość świetnie sprawdzi się w czasie wesela.

Suknia na uroczystości weselne – jaki kolor wybrać?

Sukienki dostępne są w różnych kolorach. Sporo pań, jakie pozostały zaproponowane na ślub i wesele zastanawia się nad tym, na jaki kolor kreacji postawić. Z całą pewnością prawidłowiej wystrzegać się tych białych i kremowych. Należałoby przyjąć zasadę, że są to odcienie, które w tym dniu zarezerwowane są jedynie dla panny młodej. Wielu specjalistów od mody uwydatnia też, że kiepskim wyborem są sukienki czarne. Rzecz jasna są one niesłychanie stylowe, jednakowoż niektórzy podchodzą do nich dosyć przesadnie, uważając, że suknie w takim kolorze na weselu dają pecha. Śmiało wolno wybierać natomiast z sukienek różowych, granatowych, brązowych, zielonych, śliwkowych, żółtych, czerwonych.