Envol Portal

Jak przygotować sylwetkę na lato?


Posiadanie chudej i wysportowanej sylwetki jest zamysłem dla wielu osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować właściwy rygor ćwiczebny oraz dietetyczny. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak to naturalnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje niezmiernie olśniewające rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?

Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, gdyż żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, że nie wymaga trudnej interwencji chirurgicznej, a co więcej przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku szablonowej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a wyniki dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności można wykonać od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem sprawić, aby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto też dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, aby podkreślić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a również innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe bądź trening z elektrostymulacją. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale wolno odszukać na naszej oficjalnej witrynie. https://studiofigurastalowawola.pl