Envol Portal

Bezpieczna rzeczna wyprawa – Rzekami.pl


Masz już dosyć bezbarwnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę oraz dzieci na ciekawą eskapadę, która zezwoli Wam obcować z naturą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeżeli nie masz z perspektyw czy pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – sprawdź propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, poznać bliżej przyrodę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się i w głównej mierze świetnie spędzić dzień, dbając nie jedynie o wartości rodzinne, jakkolwiek też ruch. Aktywne spędzanie czasu w bombowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeśli niemniej jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zanadto duże wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – profesjonalny wybór dla rodziny. Nie ważne, czy przybędziecie we dwoje, lub także w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najistotniejsze – gwarantujemy dodatkowe atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Oferta Rzekami.pl wycelowana jest nie tylko do rodzin – wiele agencji eventowych planuje u nas wyjazdy służbowe, integracyjne spływy kajakowe lub też atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, z zapałem odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i uwidoczniamy, że dla nas najważniejszy jest Konsument i jego idealna zabawa podczas spływu.
W takim razie jeśli poszukujesz atrakcyjnego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz spowodować swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem czy też najzwyczajniej w świecie w beztroskiej aurze popływać z rodziną pontonem – gorąco zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy przydatną propozycję współpracy – także serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub pontonem, zbliż się do natury oraz wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl

Więcej na stronie www – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/